264410-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959”.
Beschreibung: „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959 ”. Zamówienie realizowane w ramach 3 zakresów: Zakres 1: „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959” Roboty branży drogowej Zakres 2: „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959” Roboty branży automatyki i telekomunikacji Zakres 3: „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959” Roboty branży energetycznej
Vorherige Bekanntmachung: 149136-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234113 Rückbau von Gleisen, 45234116 Gleisbauarbeiten, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959
Beschreibung: − wymiana nawierzchni z wykorzystaniem pracy PUN (zmiana typu S49 drewno na 60E1, tor bezstykowy, PS-94); − mechaniczne oczyszczanie podsypki z zabudową geowłóknin; − wzmocnienie podtorza; − uzupełnienie tłucznia; − wykonanie odwodnienia; − mechaniczne ścięcie ławy torowiska strona Lewa i Prawa z wyrównaniem międzytorzy klińcem; − kompleksowa naprawa rozjazdów; − naprawa obiektów inżynieryjnych; − zabudowa nowych semaforów, tarcz ostrzegawczych i tracz manewrowych; − przebudowa oraz ułożenie nowych kabli; − kompleksowa przebudowa sieci trakcyjnej; − budowa urządzeń oświetlenia zewnętrznego w rejonie rozjazdów kolejowych (budowa nowych linii zasilających i sterowniczych oraz urządzeń sterujących zapewniających sterowanie ręczne i automatyczne); − budowa systemu ogrzewania rozjazdów w zakresie urządzeń torowych, przytorowych, zasilających i sterujących wraz z budową nowych linii zasilających i sterowniczych. Szczegółowy zakres wraz prac do wykonania zawarty został w PFU oraz RCO stanowiącymi załączniki do SWZ.
Interne Kennung: 0441/IZ08GM/01018/00929/25/P