264412-2025 - Wettbewerb
Belgien – Verpflegungsdienste für Schulen – Catering
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCatering
BeschreibungDeze raamovereenkomst betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor: • Het uitbaten (in concessie) van een broodjes- en vorkmaaltijdhoek tijdens de middag op Campus Kindsheid Jesu; • De levering van bereide schoolmaaltijden. De aanbestedende overheid zal per perceel een raamovereenkomst afsluiten met maximaal één opdrachtnemer. Bestellingen binnen deze raamovereenkomst gebeuren rechtstreeks door de aanbestedende overheid volgens de voorwaarden van het bestek. De opdracht richt zich in de eerste plaats (maar niet uitsluitend) op secundaire scholen binnen de vzw Secundair Onderwijs Sint-Quintinus (SOSQ): • Secundair Onderwijs Sint-Quintinus, Kuringersteenweg 174 te 3500 Hasselt • Hast Katholiek Onderwijs, Kleine Breemstraat 7 te 3500 Hasselt • Hast HBO5 verpleegkunde, Salvatorstraat 20 te 3500 Hasselt • Scholen Kindsheid Jesu, Kempische Steenweg 400 te 3500 Hasselt • Internaat Kindsheid Jesu, Kempische Steenweg 400 te 3500 Hasselt • Virga Jessecollege (1ste en 2de graad), Guffenslaan 27 te 3500 Hasselt • Virga Jessecollege (Bovenbouw), Maastrichtersteenweg 62 te 3500 Hasselt • i-MaS - Mariaburcht stevoort, Stevoortsekiezel 425 te 3512 Hasselt – Stevoort • i-MaS Internaat - Mariaburcht Stevoort, Stevoortsekiezel 425 te 3512 Hasselt - Stevoort • Sint-Jan Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4-4a te 3520 Zonhoven • Vrije Middenschool Zonhoven, Engstegenseweg 1 te 3520 Zonhoven De in dit bestek vermelde locaties voor de dienstverlening zijn indicatief en kunnen tijdens de looptijd van de opdracht wijzigen. De opdrachtnemer verbindt zich ertoe om, zonder bijkomende kosten of vergoedingen, de dienstverlening aan te passen aan eventuele wijzigingen in de locaties die door de opdrachtgever worden aangegeven. Het grootste deel van de opdracht omvat de levering op schooldagen. In de scholen van het secundair onderwijs kan de examenperiode levering-vrij zijn. Voor een overzicht van de schoolvakanties kan u terecht op: schoolvakanties Vlaanderen (https://onderwijs.vlaanderen.be/nl/schoolvakanties). Via de schoolkalender van Klasse vindt u een indicatie van alle schooldagen. Elke school/internaat maakt in augustus afspraken met de opdrachtnemer over de organisatie van de concessie, de leveringsdata van bereide maaltijden en de praktische afspraken omtrent ontzorging. De wijze en het tijdstip van het doorgeven van de benodigde aantallen per dag, evenals de praktische afspraken rond de concessie, worden in onderling overleg tussen de school/internaat en de opdrachtnemer bepaald. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Concessie: Uitbating van broodjes- en vorkmaaltijdhoek”: Plaats van dienstverlening: • Scholen Kindsheid Jesu, Kempische Steenweg 400 te 3500 Hasselt Perceel 2 “Bereide maaltijden - Prijs” en Perceel 3 “Bereide maaltijden - Ontzorging”: Plaats van dienstverlening: De dienstverlening vindt plaats binnen de scholen en internaten van vzw SOSQ. De opdrachtnemer levert de gevraagde diensten op de vestigingen die onder vzw SOSQ vallen. Dit omvat zowel vaste locaties, waar de dienstverlening continu wordt voorzien, als bijkomende locaties die kunnen variëren naargelang de noden van de aanbestedende overheid. Indien dienstverlening op bijkomende locaties vereist is, wordt de opdrachtnemer hiervan tijdig op de hoogte gebracht.
Interne KennungPPP10R-111/5057/2025-111
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensvereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0001
TitelConcessie: Uitbating van broodjes- en vorkmaaltijdhoek
BeschreibungConcessie: Uitbating van broodjes- en vorkmaaltijdhoek
Interne Kennung2025-111_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen, 55520000 Verpflegungsdienste
LosLOT-0002
TitelBereide maaltijden - Prijs-Kwaliteit
BeschreibungBereide maaltijden - Prijs-Kwaliteit
Interne Kennung2025-111_2
LosLOT-0003
TitelBereide maaltijden - Ontzorging
BeschreibungBereide maaltijden - Ontzorging
Interne Kennung2025-111_3