2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van minicontainers
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van minicontainers. Het leveren van 140L/240L minicontainers voorzien van chipnest voor restafval, GFT en papier inclusief aanverwante dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van 140L/240L minicontainers voorzien van chipnest voor restafval, GFT en papier inclusief aanverwante dienstverlening.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.