See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophaling en verwerking van diverse afvalstoffen die ontstaan door de werking van het lokaal bestuur Roeselare
Beschreibung: Toelichting: De opdracht omvat het huren van containers of andere recipiënten voor afvalstoffen, het ophalen (soms op afroep en soms op vaste tijdstippen) en afvoer naar een erkende verwerker van de afvalstoffen. Dit omvat het plaatsen van de containers of recipiënten, het ledigen en telkens vervangen door een nieuwe container of recipiënt. De ophaler brengt deze afvalstoffen naar een erkende verwerker. Plaats van dienstverlening: Diverse locaties op het grondgebied Roeselare. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Steenpuin, betonpuin, aarde, grond en steenpuin, B-hout, niet recycleerbaar, boomwortels, gemengd groen, gyproc Toelichting: Dit perceel betreft de ophaling van: steenpuin, betonpuin, aarde, grond en steenpuin, B-hout, niet recycleerbaar, boomwortels, gemengd groen, gyproc. Het perceel kan 3 keer verlengd worden. Perceel 2: Banden, KGA, KGA afvalwater verf, EPS, folies, harde kunststoffen, batterijen, spuitbussen, lege verpakkingen, oliefilters, koelvloeistof, lachgas Toelichting: Dit perceel betreft de ophaling van: banden, KGA, KGA afvalwater verf, EPS, folies, harde kunststoffen, batterijen, spuitbussen, lege verpakkingen, oliefilters, koelvloeistof, lachgas. Het perceel kan 3 keer verlengd worden. Perceel 3: Veegvuil Toelichting: Dit perceel betreft de ophaling van: veegvuil. Het perceel kan 3 keer verlengd worden. Perceel 4: Rolcontainers verschillende soorten afval per locatie in Roeselare Toelichting: Dit perceel betreft het huren van rolcontainers op verschillende locaties in Roeselare. Het perceel kan 3 keer verlengd worden.
Interne Kennung: PPP07I-2815/5212/STAT/014 W2402 725
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Steenpuin, betonpuin, aarde, grond en steenpuin, B-hout, niet recycleerbaar, boomwortels, gemengd groen, gyproc
Beschreibung: Dit perceel betreft de ophaling van: steenpuin, betonpuin, aarde, grond en steenpuin, B-hout, niet recycleerbaar, boomwortels, gemengd groen, gyproc.
Interne Kennung: STAT/014 W2402 725_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Banden, KGA, KGA afvalwater verf, EPS, folies, harde kunststoffen, batterijen, spuitbussen, lege verpakkingen, oliefilters, koelvloeistof, lachgas
Beschreibung: Dit perceel betreft de ophaling van: banden, KGA, KGA afvalwater verf, EPS, folies, harde kunststoffen, batterijen, spuitbussen, lege verpakkingen, oliefilters, koelvloeistof, lachgas
Interne Kennung: STAT/014 W2402 725_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Veegvuil
Beschreibung: Dit perceel betreft de ophaling van: veegvuil
Interne Kennung: STAT/014 W2402 725_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Rolcontainers verschillende soorten afval per locatie in Roeselare
Beschreibung: Dit perceel betreft het huren van rolcontainers op verschillende locaties in Roeselare.
Interne Kennung: STAT/014 W2402 725_4