264468-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – „Racjonalne zarządzenie naturalnymi zasobami wody pitnej w gminie Pajęczno”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Racjonalne zarządzenie naturalnymi zasobami wody pitnej w gminie Pajęczno”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Pajęczno. Zadanie składa się z czterech części: 1) budowy systemu informacji przestrzennej GIS i modelowania matematycznego sieci wodociągowej 2) budowy systemu strefowego opomiarowania i monitoringu sieci wodociągowej 3) dostawy i wymiany wodomierzy z nakładkami radiowymi oraz wdrożenie radiowego odczytu danych 4) zakupu i instalacji infrastruktury wodnej do zapewnienia dostępu do wody pitnej w instytucjach użyteczności publicznej – poidełka. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungPI.271.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelRacjonalne zarządzenie naturalnymi zasobami wody pitnej w gminie Pajęczno
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.