2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem z domácností na území města Tábora
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve sběru, svozu, nakládání a předání k dalšímu využití nebo odstranění biologicky rozložitelného komunálního odpadu (dále jen „BRKO“) vznikajícího na území zadavatele, a to ze sběrných nádob určených ke sběru BRKO, které jsou evidovány v pasportu sběrných nádob. BRKO pocházející ze sběrných nádob může obsahovat i zbytky potravin včetně složek živočišného původu (např. maso, kosti, živočišné tuky).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZDBIO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna rozsahu služeb vyplývající ze změny pasportu sběrných nádob Přepočtový mechanismus rozsahu služeb a úprava ceny Změna ceny z důvodu vnějších nákladových vlivů (PHM, legislativní změny, inflace) Změna a stanovení svozových tras a svozových dnů (organizace provozu) Změna rozsahu a struktury poskytovaných provozních a evidenčních dat (RFID, digitalizace) Tímto nejsou dotčeny postupy zadavatele podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v případě zadání nových služeb nebo změn závazku, které by svým rozsahem nebo povahou přesahovaly vyhrazené změny závazku dle tohoto článku.