264485-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Versorgungsunternehmen – Dostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków
Interne KennungZP.U.MR.17.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 41110000 Trinkwasser
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzania ścieków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostawy wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków. Wybrany Wykonawca musi zapewnić dostarczanie do nieruchomości Politechniki Warszawskiej w sposób ciągły, niezawodny wody bieżącej, o należytej jakości, odpowiadającej wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i ciśnieniu umożliwiającym jej normalne użytkowanie, nie niższym niż 0.25 MPa, w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu poszczególnych budynków oraz odbieranie z nieruchomości Politechniki Warszawskiej w sposób ciągły i niezawodny oraz bez ograniczeń ilościowych ścieków, zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej. Szczegóły zawiera Zaproszenie do negocjacji.