See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: aanstelling van projectleider (2 percelen)
Beschreibung: aanstelling van projectleider (2 percelen)
Interne Kennung: PPP0OQ-2663/6291/ 2026 2663
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: projectleiderwoningbouw & renovatie
Beschreibung: Afroepen in dit perceel omvatten de controle op enkele of alle opdrachten uit de technische bepalingen van dit bestek:
Interne Kennung: 2026 2663_1
Los: LOT-0002
Titel: projectleider D&B
Interne Kennung: 2026 2663_2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0OQ-2663/6291/ 2026 2663
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026 2663_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026 2663_2