2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2025/2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu i opieki (w czasie dowozu) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Łomianki do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub innych placówek oświatowych wymienionych w art. 2 ust. 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2024 r. poz. 737 z późn. zm. ). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje transport i opiekę z miejsca zamieszkania uczniów do przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i innych placówek oświatowych oraz powrót z ww. placówek do miejsca zamieszkania uczniów. 3. Usługą planuje objąć się 32 uczniów niepełnosprawnych, w tym: 11 uczniów uczęszczających do szkół w Warszawie (w tym 1 uczeń na wózku inwalidzkim), 15 uczniów uczęszczających do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lesznie (w tym 1 uczeń na wózku inwalidzkim), 2 uczniów uczęszczających do szkoły w Nowym Dworze Mazowieckim, 3 uczniów do szkoły w Laskach, 1 ucznia do szkoły w Ożarowie Mazowieckim. W trakcie realizacji zamówienia może ulec zmianie liczba uczniów o +/- 6 osób (w tym 2 osoby na wózkach inwalidzkich) oraz liczba i adresy placówek, do których będą uczniowie dowożeni, co nie skutkuje zmianą wynagrodzenia za wykonywaną usługę. Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia liczby dowożonych dzieci o więcej niż 6 bez zmiany wynagrodzenia pod warunkiem, że nie będzie konieczności zwiększenia liczby aut przez Wykonawcę. 4. Dopuszczalna jest zmiana wykazu dowożonych uczniów w zakresie danych uczniów oraz placówek, do których będą dowożeni z zastrzeżeniem, że placówka nie będzie oddalona od miejsca zamieszkania ucznia o więcej niż 45 km liczonych najkrótszą drogą z miejsca zamieszkania ucznia do placówki edukacyjnej. Przedmiotowe zmiany nie będą wymagały zmiany umowy. 5. Dowóz i opieka uczniów do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub innych placówek oświatowych odbywać się będzie we wszystkie dni nauki szkolnej wg kalendarza szkolnego na rok szkolny 2025/2026, w okresie od 2 września 2025 r. do 25 czerwca 2026 r. 6. Szacunkowa liczba dni na podstawie kalendarza szkolnego, w które uczniowie będą dowożeni wynosi 186 dni, w tym 78 dni w roku 2025 oraz 108 dni w roku 2026.
Interne Kennung: RZP.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001