2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Beheerorganisatie MFA Het Schakelveld
Beschreibung: De opdracht betreft de beheersfunctie van het gebouw. 1 gebouw
Interne Kennung: 13095-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst verwacht dat het aantal mogelijke inschrijvers het rechtvaardigt om een openbare procedure uit te voeren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70331100 Verwaltung von Institutionen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheersfunctie
Beschreibung: Zie hiervoor de uitgebreide beschrijving in de leidraad. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen