See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 200307 , 17 09 04 oraz 17 01 07
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów z podziałem na 3 części: 1) Zakres części 1 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) - w ilości 1 100,00 Mg 2) Zakres części 2 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03) – w ilości 750,00Mg 3) Zakres części 3 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07, tj. zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06.- w ilości 530,00 Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 1 - max. 50% zakresu podstawowego Dla części 2 – max. 30% zakresu podstawowego Dla części 3 – max. 30% zakresu podstawowego
Vorherige Bekanntmachung: 127188-2026
Interne Kennung: PR/0003/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w ramach swoich zadań jest zobowiązany zapewnić ciągłość świadczenia usług odbioru odpadów komunalnych zachodzi pilna potrzeba przeprowadzenie postępowania i wyłonienie wykonawcy w jak najszybszym czasie. W związku z powyższym Zamawiający powołując się na art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy PZP skraca termin składania ofert do 15 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 200307
Beschreibung: 1. Zakres części 1 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) - w ilości 1 100,00 Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 1 - max. 50% zakresu podstawowego
Interne Kennung: PR/0003/2023 - CZ. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 1 - max. 50% zakresu podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 17 09 04
Beschreibung: 1. Zakres części 2 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03) – w ilości 750,00Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 2 - max. 30% zakresu podstawowego
Interne Kennung: PR/0003/2023 - CZ. 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 2 - max. 30% zakresu podstawowego
Los: LOT-0003
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 17 01 07
Beschreibung: 1.Zakres części 3 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07, tj. zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06.- w ilości 530,00 Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 3 – max. 30% zakresu podstawowego
Interne Kennung: PR/0003/2023 - CZ. 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 3 – max. 30% zakresu podstawowego