2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalverwerking Oasen
Beschreibung: De aan te besteden opdracht omvat het transport en de verwerking van verschillende afvalstromen. In deze offerteleidraad en de bijbehorende bijlagen wordt een volledige toelichting gegeven op alle afvalstromen die onder de opdracht vallen. De inschrijver is verantwoordelijk voor de volledige uitvoering van zowel het transport als de verwerking van de betreffende afvalstromen. Dit betreft onder andere regulier bedrijfsafval, puin, papier en overige projectmatige afvalsoorten. Daarnaast vallen ook de huur en de aan- en afvoer van AC-containers en Moloks binnen de reikwijdte van deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000