2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Betalingsverkeer
Beschreibung: De Sociale Verzekeringsbank (hierna SVB) is voornemens het betalingsverkeer (SEPA en non-SEPA) aan te besteden. Middels deze consultatie wil de SVB gerichte vragen stellen ter verkenning, toetsing en optimalisatie van de uiteindelijke aanbestedingsdocumenten. -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66115000 Internationaler Zahlungstransfer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Sociale Verzekeringsbank (hierna SVB) is voornemens het betalingsverkeer (SEPA en non-SEPA) aan te besteden. Middels deze consultatie wil de SVB gerichte vragen stellen ter verkenning, toetsing en optimalisatie van de uiteindelijke aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1