See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst dranken en toebehoren gemeentelijke gebouwen 2024-2027
Beschreibung: Deze raamovereenkomst betreft het op afroep leveren van dranken en toebehoren (zoals tapinstallaties, koelinstallaties, ...) aan verschillende gemeentelijke gebouwen gedurende 4 jaar. De leveringen zijn enerzijds bedoeld voor Kasterlee en anderzijds voor de huurders van gemeentelijke gebouwen (verenigingen, particulieren).
Interne Kennung: PPP00L-1863/4008/2023043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst dranken en toebehoren gemeentelijke gebouwen 2024-2027
Interne Kennung: 2023043
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15982000 Erfrischungsgetränke, 55400000 Servieren von Getränken