See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare aanbesteding voor de levering en distributie van levensmiddelen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanwijzing van leveranciers van HALFVOLLE MELK (UHT), HARINGEN IN TOMATENSAUS, GEMALEN FAIRTRADEKOFFIE 100% ARABICA, PASTA: FARFALLE, LANGKORREL RIJST, GEPELDE TOMATEN IN BLOKJES, GEBROKEN SPERZIEBONEN, WITTE BONEN, PURE CHOCOLADE, MAÏSOLIE, CHILI CON CARNE, FRUITCOMPOTE IN KNIJPZAKJES VOOR KINDEREN, ABRIKOZENCONFITUUR, RATATOUILLE, VOL AU VENT bestemd voor de gratis verdeling onder de meest behoeftigen in België in het licht van duurzame ontwikkeling voor rekening van de POD Maatschappelijke Integratie, Armoedebestrijding en Grootstedenbeleid in het kader van het Europees Sociaal Fonds Plus.
Interne Kennung: MIIS 2026 FSE 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 1
Beschreibung: Halfvolle melk UHT
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15511400 Teilentrahmte Milch
Los: LOT-0010
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 10
Beschreibung: Maïsolie
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 15621000 Maisöl
Los: LOT-0011
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 11
Beschreibung: Chili con carne
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 12
Beschreibung: Fruitcompote in knijpzakjes voor kinderen
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 13
Beschreibung: Abrikozenconfituur
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 15332291 Aprikosenkonfitüre/Marillenkonfitüre
Los: LOT-0014
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 14
Beschreibung: Ratatouille
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 15
Beschreibung: Vol au vent
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0002
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 2
Beschreibung: Haringen in tomatensaus
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311300 Hering
Los: LOT-0003
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 3
Beschreibung: Gemalen fairtradekoffie 100% arabica
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0004
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 4
Beschreibung: Pasta: farfalle
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0005
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 5
Beschreibung: Rijst: langkorrel
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 03211300 Reis
Los: LOT-0006
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 6
Beschreibung: Gepelde tomaten in blokjes
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0007
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 7
Beschreibung: Gebroken sperziebonen
Interne Kennung: 7 Haricots verts brisés
Los: LOT-0008
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 8
Beschreibung: Witte bonen
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: MIIS 2026 FSE 01 - 9
Beschreibung: Pure chocolade
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel