2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sfeer- en groeiverlichting Dordthuis
Beschreibung: De opdracht wordt als één integrale opdracht in één perceel aanbesteed: Het leveren, installeren en bedrijfsvaardig inregelen van sfeer- en groeiverlichting, voor het Prisma en het Plateau van het Dordthuis. De opdracht omvat het leveren, installeren en inregelen van de sfeer- en groeiverlichting voor het Dordthuis. De werkzaamheden beslaan de volgende gebouwdelen: het Prisma (hoofdvolume) en het Plateau. De scope is nader gedefinieerd als: • Het leveren en installeren van armaturen: Dit betreft hanglampen, staande armaturen, bureaulampen, wandlampen, DALI-lichtrails met spots. • Het leveren, installeren en inregelen van de lampengroep Cloud Mobile (ACL07): In totaal zes (6) stuks. De lampen dienen als landmark voor het info- & adviesplein/SGD Front-office en zijn daarmee essentieel voor de ruimtelijke oriëntatie. • Groeiverlichting: Specialistische verlichting voor groene wanden en plantenbakken, inclusief het borgen van het juiste kleurenspectrum en lichtintensiteit voor plantengroei. • Technische integratie en aansturing: o Het koppelen en inregelen van alle armaturen op het centraal Gebouwbeheersysteem (GBS) voor centrale schakeling. o Het leveren en configureren van Zigbee hubs/bridges en slimme ledlampen voor armaturen zonder vaste DALI-verbinding, inclusief coördinatie met ICT voor een separaat wifi- of mesh-netwerk. o Het leveren van DALI Wireless Bridges waar draadloze koppeling noodzakelijk is. • Toebehoren en Reserve: o Levering van 200 extra verloopsnoeren in diverse lengtematen. o Levering van een strategische voorraad reserveonderdelen.
Interne Kennung: 260003GDD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1