2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych z miejscowości Zabłocie gmina Strumień
Beschreibung: 1. Przedmiotem i zakresem zamówienia jest usunięcie wszystkich odpadów niebezpiecznych nielegalnie zgromadzonych i magazynowanych na terenie działek nr 1808/6 i 1808/3 w Zabłociu, gm. Strumień, umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach (w tym w beczkach o różnych pojemnościach, mauzerach itp.), w tym w dwóch halach (pomieszczeniach) magazynowych oraz na dwóch naczepach samochodowych oraz poddanie ich odpowiednim co do właściwości Odpadów ostatecznym procesom odzysku lub unieszkodliwiania. Szacowana ilość odpadów wynosi ok. 151,00 Mg. 2. Realizacja powyższego zadania odbywa się w oparciu o decyzję nr OŚR.6236.1.2023 z dnia 02 października 2023 r. Burmistrza Strumienia, wydaną na podstawie art. 26a ust. 1, ust. 2 pkt. 3, ust. 3, ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w związku z koniecznością niezwłocznego usunięcia odpadów ze względu na stwarzane przez nie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska. 3. Szczegółowy opis przedmiotu i zakresu zamówienia został określony w Załączniku Nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 756015-2024
Interne Kennung: IR.271.1.29.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji