See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków do odladzania sztucznych nawierzchni lotniskowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do odladzania sztucznych nawierzchni lotniskowych. 2. Zamówienie podzielone jest na 2 zadania. 3. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). 5. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: 40/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Płyn do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu potasu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu potasu. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Granulat do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu sodu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa granulatu do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu sodu 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 2