264756-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivých přípravků pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech.
Vorherige Bekanntmachung399230-2023
Interne KennungDynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky léčivého přípravku s účinnou látkou risperidon
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou risperidon pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech.
Interne KennungČtvrtletní čerpání RISPERIDON 1.Q 2026