264764-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Novostavba ZUŠ Milevsko
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNovostavba ZUŠ Milevsko
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě ZUŠ Milevsko pro výuku oboru hudebního a výtvarného. Budova bude využívána pro výuku žáků školy v odborných učebnách, tak pro různé kulturní akce pro veřejnost v multifunkčním hudebním a pohybovém sále. Na místě stávající jednopodlažní budovy bude vybudována nová výuková budova s dvěma nadzemními podlažími v hlavní hmotě. V částečně využitém třetím nadzemním podlaží, ve formě střešní nástavby, bude umístěna technická místnost.
Interne KennungOVZS 109159/2025/stvo
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001