See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel een raamovereenkomst voor de aankoop en het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM). Het betreffen volgende categorieën van PBM's: • Hoofd-, adem- en valbescherming (perceel 1) • Veiligheidsschoenen (perceel 2) • Veiligheidshandschoenen (perceel 3)
Interne Kennung: PPP0B3-18408/6465/B11287
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hoofd-, adem- en valbescherming
Beschreibung: Hoofd-, adem- en valbescherming
Interne Kennung: B11287_1
Haupteinstufung (cpv): 35810000 Persönliche Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Veiligheidsschoenen
Beschreibung: Veiligheidsschoenen
Interne Kennung: B11287_2
Los: LOT-0003
Titel: Veiligheidshandschoenen
Beschreibung: Veiligheidshandschoenen
Interne Kennung: B11287_3