See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RATOWNICTWO MEDCZYNE RTM - ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RTM
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju RATOWNICTWO MEDYCZNE RTM na terenie województwa małopolskiego - rejon krakowski udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ze zm. - konkurs ofert art. 139 ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ratownictwo medyczne: ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RTM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RTM
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju RATOWNICTWO MEDYCZNE RTM na terenie województwa małopolskiego - rejon krakowski - udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - konkurs ofert art. 139 ustawy.
Interne Kennung: 06-26-000462/RTM/16/1/12/01/01