2. Verfahren
Verfahren
Titel: OW: Herentals, wijk Koninkrijk
Beschreibung: Woonmaatschappij Leefgoed zoekt een ontwerpteam voor de renovatie van 40 woongelegenheden, slopen van 4 woongelegenheden en bouwen van 8 woongelegenheden te Herentals (Morkhoven), wijk Koninkrijk Omschrijving van het project, aandachtspunten en raming bouwkost: zie technische bepalingen Het ontwerpteam neemt volgende studies op: zie bijlage "overeenkomst bouwheer - ontwerpteam"
Interne Kennung: PPP203-1008/6117/2026-1008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-1008_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen