2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Beschreibung: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Interne Kennung: 45/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 2 pkt. 2 W przedmiotowym przypadku skrócenie terminu jest uzasadnione wystąpieniem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, której nie można było przewidzieć na etapie planowania postępowania. Poprzednie postępowanie w tym zakresie nie zakończyło się zawarciem umowy z wykonawcą, co uniemożliwiło zapewnienie ciągłości realizacji usług serwisowych, a tym samym stworzyło ryzyko przestojów w pracy sprzętu wykorzystywanego do diagnostyki i leczenia pacjentów. Aparatura medyczna objęta przedmiotem zamówienia ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania oddziałów szpitalnych i realizacji świadczeń zdrowotnych, a jej niesprawność lub brak bieżącej obsługi technicznej może skutkować zagrożeniem zdrowia lub życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przeglądy okresowe i naprawy - monitory funkcji życiowych oraz stacja centralnego nadzoru Goldway
Beschreibung: zgodnie z formularzem cenowym oraz zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przeglądy okresowe i naprawy - System nawigacji operacji FUSION COMPACT
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Przeglądy okresowe i naprawy - Aparaty do izolacji magnetycznej
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Przeglądy okresowei naprawy - Aparaty Autotherm
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Przeglądy okresowei naprawy - Mikroskopy operacyjne
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Przeglądy okresowei naprawy - Zestaw urządzeń do hydroterapii i termoterapii
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Przeglądy okresowei naprawy - Tonometr CT-80A
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Przeglądy okresowei naprawy - Autorefraktometr i lampa szczelinowa
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Przeglądy okresowe i naprawy - Respiratory Weinmann
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Przeglądy okresowe i naprawy - Nyktometr
Interne Kennung: 10