2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autobusami wykonywanie drogowego regularnego przewozu osób w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)