2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oblastní nemocnice Jičín – pavilon psychiatrie – výkon TDS a BOZP II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (dále také jen jako „TDS“) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále také jen jako „BOZP“) při realizaci díla s názvem „Oblastní nemocnice Jičín – pavilon psychiatrie – stavební práce“ v rozsahu a specifikaci dané projektovou dokumentací pro provedení stavby, zpracovatel KANIA a.s., Špálova 809, 702 00 Ostrava – Přívoz, vedoucí projektant Ing. Ondřej Fabián, která je přílohou č. 4 těchto Zadávacích podmínek. (dále také jako „PD“ nebo „projektová dokumentace“) a poskytnutí souvisejících služeb. Jedná se o Stavební práce spočívají v demolici stávajících objektů a v realizaci nových třípodlažních objektů spojených schodištěm (zdravotnické provozy), včetně dvou podzemních pater určených pro parkovaní a technologie. Dále se bude budovat a upravovat kompletní infrastruktura, jako jsou komunikace, sjezdy, kanalizace (dešťová i splašková), vodovodní a plynové přípojky, elektrické a slaboproudé rozvody (včetně trafostanice a datových sítí) a venkovní osvětlení. Součástí projektu jsou i venkovní úpravy, včetně sadových úprav s výsadbou zeleně, budování zelených střech, exteriérového amfiteátru. Součástí předmětu díla jsou rovněž stavební úpravy na pozemcích třetích osob (dále jen „dotčené pozemky“). Veškeré tyto práce, jsou specifikovány v projektové dokumentaci, která je přílohou této zadávací dokumentace. Zhotovitel stavby je povinen tyto práce provést v plném rozsahu a kvalitě dle projektové dokumentace a zároveň je povinen před jejich zahájením projednat s vlastníky dotčených pozemků konkrétní způsob a časový harmonogram provádění tak, aby bylo umožněno jejich bezproblémové provedení a současně byla respektována práva vlastníků pozemků. Veškeré náklady spojené s provedením těchto prací jsou zahrnuty v Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr. Zadavatel upozorňuje na povinnost při stavbě dodržet požadavky na DNSH, které jsou blíže uvedeny v příkazní smlouvě. Předmět veřejné zakázky je dále podrobně specifikován přílohou č. 2 – návrh příkazní smlouvy a přílohou č. 4 a č.5 – projektová dokumentace stavby a v Soupis stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KUKHK-INV-2026-6906