26509-2024 - Ergebnis
Polen – Warmwasser – Dostawa energii cieplnej dla MOSiR Tychy w 2024 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla MOSiR Tychy w 2024 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa energii cieplnej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w 2024 r. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od 01.01.2024 roku i nie dłużej niż do 31.12.2024 r. Miejscem dostarczania ciepła są obiekty: 1.1.Klub Rekreacyjno-Sportowy w Tychach, przy ul. Brzozowej 2, 1.2.Hala Sportowa w Tychach, przy al. Piłsudskiego 20, 1.3 Boisko treningowe w Tychach, przy ul. Edukacji, 1.4 Kryta Pływalnia w Tychach, przy ul. Edukacji 9, 1.5 Stadion Zimowy w Tychach, przy ul. Gen. Ch. de Gaulle’a 2. 2. W okresie realizacji umowy, Wykonawca winien posiadać aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energii cieplną lub w zakresie wytwarzania energii cieplnej wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z przepisami Prawa energetycznego – podstawa prawna: art. 32 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2022 r. poz. 1385 z późn. zm.). 3. Dostarczanie ciepła do ogrzewania obiektu wyszczególnionego w pkt 1.1.-1.5. odbywa się całorocznie, natomiast do obiektów wyszczególnionych w pkt 1.1. - 1.3. odbywa się w sezonie grzewczym. 4. Wykonawca ponosi wszelkie koszty eksploatacji systemu cieplnego, w tym koszty paliwa, koszty legalizacji urządzeń kontrolno - pomiarowych. 5. Zamawiający ponosi wyłącznie koszty utrzymania instalacji odbiorczych na obiektach wskazanych powyżej. 6. Dostarczanie ciepła odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2022 r., poz. 1385 z późn. zm.), jak również: - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 7 kwietnia 2020 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz zasad rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło (Dz. U. z 2023 r., poz. 1695 z późn. zm.), - Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych (Dz. U. z 2007 r., Nr 16, poz. 92). 7. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące obiektów zawiera załącznik nr 1a dokument pn.: „Informacje techniczne dotyczące obiektów MOSiR”.
Interne Kennung: MOSiR.DZP.231.04.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
5. Los
Los: LOT-0001