See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 38/25 – DOSTAWA LEKÓW, ANTYBIOTYKÓW, SZCZEPIONEK, LEKÓW RECEPTUROWYCH, ALBUMIN I IMMUNOGLOBULIN POZA PROGRAMEM LEKOWYM i innych – uzupełnienie I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA LEKÓW, ANTYBIOTYKÓW, SZCZEPIONEK, LEKÓW RECEPTUROWYCH, ALBUMIN I IMMUNOGLOBULIN POZA PROGRAMEM LEKOWYM i innych zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. LEKI Zadania nr 1 – 21 ANTYBIOTYKI Zadania nr 22 – 26 SZCZEPIONKI Zadania nr 27 – 32 RECEPTURA Zadania nr 33 – 35 IMMUNOGLOBULINY POZA PROGRAMEM LEKOWYM Zadanie nr 36 INNE Zadania nr 37 – 44 1.Szczegółowy opis produktu, wymagana postać, dawka, pojemność/objętość, ilość w op., jednostka miary, ilość op. określa FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące Załącznikiem nr 4 do SWZ „Wzór umowy”. 3. Termin dostawy - wg bieżących potrzeb, każdorazowo w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Zamawiający zastosował "prawo opcji" 50 % - dotyczy wszystkich zadań.
Interne Kennung: PN 38/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia w okresie realizacji umowy ilości zamawianego przedmiotu zamówienia do 50% w stosunku do ilości stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiąże się w takim przypadku umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości przedmiotu zamówienia na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będzie wymagane. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji nie później niż przed upływem 11 miesiąca obowiązywania umowy. Ilość przewidziana do zakupu przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji podana jest w Załączniku nr 1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Dostawa leków
Interne Kennung: ZAD. 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Dostawa antybiotyków
Interne Kennung: ZAD. 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Dostawa antybiotyków
Interne Kennung: ZAD. 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Dostawa antybiotyków
Interne Kennung: ZAD. 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Dostawa antybiotyków
Interne Kennung: ZAD. 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Dostawa antybiotyków
Interne Kennung: ZAD. 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Dostawa szczepionek
Interne Kennung: ZAD. 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Dostawa substancji recepturowych
Interne Kennung: ZAD. 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Dostawa substancji recepturowych
Interne Kennung: ZAD. 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Dostawa substancji recepturowych
Interne Kennung: ZAD. 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Dostawa immunoglobulin stosowanych poza programem lekowym
Interne Kennung: ZAD. 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Dostawa innych wyrobów medycznych
Interne Kennung: ZAD. 44