2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Zajištění marketingových akcí
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému je zajištění marketingových akcí a s tím souvisejících služeb dle potřeb Zadavatele. Součástí předmětu plnění je komplexní zajištění, organizace a propagace marketingových akcí, a to zejména: - zajištění místa akce a všech potřebných povolení; - tvorba návrhu akce, programu; - zajištění technického vybavení; - zajištění produkce akce včetně cateringu; - personální zajištění akce. Zadavatel upozorňuje, že výčet výše uvedených činností je pouze orientační a může se v rámci jednotlivých dílčích veřejných zakázek měnit. Podrobně bude předmět jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS – včetně technických, obchodních a smluvních podmínek – vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
Interne Kennung: ZPMV/0931562/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém bude zadán přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a následujících ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen, 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001