2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava technologie chlazení Zimní stadion v Lovosicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je úprava stávající technologie objektu zimního stadionu včetně stavebních úprav stávajícího trubního kanálu. Podrobné informace jsou uvedeny v přiložené projektové dokumentaci a výkazu výměr, rovněž veškerá plnění budou provedena dle projektové dokumentace a technické specifikace, tvořící přílohu ZD. Veškeré použité materiály musí být použity jako nové originální a nerepasované. Veškeré použité materiály a zařízení musí být schváleny pro použití v ČR. Dílo bude realizováno v souladu se všemi platnými českými zákonnými předpisy a harmonizovanými evropskými normami, pokud takové normy existují. Pokud takové normy neexistují, je třeba použít ustanovení českých technických norem a technických specifikací obsažených ve veřejně přístupných dokumentech uplatňovaných běžně v odborné praxi. Dodavatel bude při uplatňování norem postupovat jednotně na celé akci.
Interne Kennung: P26V00000019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001