2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstellen van soortenmanagementplan voor gemeente Beesel
Beschreibung: De gemeente Beesel wil een gebieds-dekkend Soortenmanagementplan laten opstellen en wenst daarbij ook dat de contractant de aanvraagprocedure voor de omgevingsvergunning voor een flora en fauna activiteit voor het gebied verzorgt en begeleid. Er is reeds een plan van aanpak voor het SMP opgesteld. Deze wordt als bijlage toegevoegd bij de aanbestedingsstukken. -
Interne Kennung: 568608/050326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opstellen Soortenmanagement Plan
Interne Kennung: 1