2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trapliften
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst om per 15 augustus 2026 een nieuwe overeenkomst te hebben voor een periode van in totaal vijf (5) jaar (1 x2 jaar met de mogelijkheid om te verlengen met optie 3 x 1jaar) dus tot maximaal 14 augustus 2031. Deze overeenkomst wordt afgesloten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van levering, onderhoud en terugname van Wmo-trapliften. de aanschaf en onderhoud van trapliften voor 2 gemeenten
Interne Kennung: 1266214
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Als zich onverwachte zaken voordoen die niet op voorhand uitgevraagd zijn kunnen wij hier een aparte offerte voor aanvragen.