265333-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – Zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – dotyczy produktów leczniczych objętych refundacją. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: - Część od nr 1 do nr 23 – 12 miesięcy 5.TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część od nr 1 do nr 23 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części od nr 1 do nr 23 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta . 6.Termin na złożenie wniosku o wyjaśnienie treści SWZ: 06.05.2026r.
Interne KennungPostępowanie nr 21 ZP.261.5-A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Tolvaptanum, Avapritinibum, Loncastuximabum tesirini
Beschreibung1. Leki różne: Tolvaptanum tabl., 15; 45 mg, Tolvaptanum tabl., 30; 60 mg, Tolvaptanum tabl., 30; 90 mg; Leki onkologiczne: Avapritinibum 100 mg, 200 mg, 25 mg, 50 mg tabl. powl., Loncastuximabum tesirini proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 10 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 1 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 1 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 1 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Certolizumabum pegol
Beschreibung1. Leki różne: Certolizumabum pegol roztwór do wstrzykiwań 200 mg/1 ml amp.-strz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 2 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 2 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 2 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Atezolizumabum , Trastuzumabum , Trastuzumabum emtansinum, Pertuzumabum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Atezolizumabum 1200 mg, 840 mg, 1 875 mg fiol., Trastuzumabum roztwór do wstrzykiwań 600 mg fiol., Trastuzumabum emtansinum i.v. 100 mg, 160 mg fiol., Pertuzumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 420 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 3 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 3 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 3 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Trabectedinum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Trabectedinum i.v. 0,25 mg, 1 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 4 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Sacituzumabum govitecanum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Sacituzumabum govitecanum proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 200 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 5 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 5 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 5 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum albuminatum i.v. 100 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 6 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 6 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 6 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum albuminatum i.v. 100 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 7 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 7 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 7 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Paclitaxelum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum - koncentrat do sporządzania r-ru do infuzji 100 mg, 300 mg, 600 mg, 30 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 8 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 8 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 8 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Carboplatinum , Doxorubicinum, Epirubicini, Cisplatinum, Etoposidum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Carboplatinum 450 mg/45ml fiol, Doxorubicinum 200 mg, 100 mg fiol, Epirubicini 50 mg, 100 mg fiol, Cisplatinum 100 mg, 50 mg fiol., Etoposidum 100 mg, 200 mg, 400 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 9 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 9 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 9 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Cytarabinum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Cytarabinum i.v. 100 mg, 1 000 mg, 2 000 mg fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 10 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 10 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 10 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Vincristini sulfas
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Vincristini sulfas roztwór do wstrzykiwań 1 mg fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 11 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 11 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 11 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Mitoxantronum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Mitoxantronum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji,2 mg/ml fiol.po 10 ml 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 12 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 12 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 12 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Cyclophosphamidum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Cyclophosphamidum 1000 mg fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 13 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 13 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 13 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Cyclophosphamidum, Mesnum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Cyclophosphamidum 50 mg draż., Mesnum roztwór do wstrzykiwań 400mg/4ml amp 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 14 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 14 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 14 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Cladribinum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Cladribinum roztwór do infuzji,10 mg/10 ml fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 15 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 15 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 15 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Vinblastini sulfas
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Vinblastini sulfas 10mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 16 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 16 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 16 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Gemcitabinum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Gemcitabinum 1000 mg, 2 000 mg, 200 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 17 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 17 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 17 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 - Methotrexatum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Methotrexatum 5000 mg/50 ml fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 18 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 18 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 18 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 - Bleomycini sulphas , Hydroxycarbamidum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Bleomycini sulphas proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 15000 IU/fiolkę fiolka, Hydroxycarbamidum 500 mg kaps. lub kaps. tw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 19 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 19 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 19 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 - Fluorouracilum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Fluorouracilum 1000 mg, 5 000 mg fiol . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 20 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 20 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 20 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 - Dacarbazinum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Dacarbazinum 1000 mg, 200 mg, 500 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 21 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 21 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 21 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22 - Bevacizumabum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Bevacizumabum 100 mg/4 ml fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 22 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 22 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 22 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23 - Bevacizumabum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Bevacizumabum 400 mg, 100 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 23 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 23 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 23 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 23