2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego.
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. - Zamówienie zostało podzielone na 5 części, zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 31527200 Außenbeleuchtungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. Zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę drogi pieszo-rowerowej na odcinku Grabonóg – Bodzewo o długości ok. 3,13 km. Szerokość użytkowa ciągu min. 3,0 m. Nawierzchnia bitumiczna. Konstrukcja nawierzchni dostosowana do kategorii ruchu KR1–KR2, zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. Zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę drogi pieszo-rowerowej na odcinku Pomykowo – Janiszewo o długości ok. 1,75 km. Szerokość ciągu min. 3,0 m. Nawierzchnia bitumiczna, zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. Zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę drogi pieszo-rowerowej na odcinku Dzięczyna – Karzec o długości ok. 3,33 km. Szerokość ciągu min. 3,0 m. Nawierzchnia bitumiczna, zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. Zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę infrastruktury rowerowej na odcinku Krobia – Gębice o długości ok. 5,38 km. Szerokość ciągu min. 3,0 m. Nawierzchnia bitumiczna, lokalnie z kostki betonowej w obszarach zabudowanych, zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego. Roboty budowlane należy wykonać na podstawie kompletnego projektu budowlanego opracowanego przez MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka, styczeń 2022 r. pn.: „Budowa ścieżki pieszo - rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 4908P Elżbietków - Bielawy Pogorzelskie”, zatwierdzonego przez Starostę Gostyńskiego decyzją Nr 166/2022 (znak sprawy AB.6740.19.2022) z dnia 19 kwietnia 2022 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 4908P Elżbietków – Bielawy Pogorzelskie., zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.2.1.2026 - Pakiet nr 5