2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van marktonderzoeken : 3 percelen
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel om, na een procedure in twee fasen, een raamovereenkomst met één dienstverlener PER PERCEEL te sluiten voor de uitvoering van marktonderzoeken tijdens de jaren 2027-2030. Huidige opdracht wordt in drie (3) percelen verdeeld : - Perceel 1: Maandelijkse monitoring van de evolutie van de verschillende spelen van de Nationale Loterij - kwantitatieve studie - Perceel 2: Post-tests van reclamecampagnes - kwantitatieve studie - Perceel 3: Pre/post-tests van reclamecampagnes - kwalitatieve studie. Zie de opdrachtdocumenten te downloaden via de website https://www.publicprocurement.be/ Het gaat hier om een procedure in twee fases. Het onderzoek en selectie van de kandidaten is gebaseerd op de selectieleidraad (fase 1). Enkel de geselecteerde kandidaten zullen worden uitgenodigd om een offerte in te dienen (fase 2). Het bestek van fase 2 (behalve de vertrouwelijke bijlagen) wordt “ter informatie” ter beschikking gesteld. De vermelde uiterste indieningsdatum is de sluitingsdatum voor de indiening van enkel de aanvragen tot deelneming (kandidatuurdossier). D.w.z. dat alléén uw antwoord voor FASE 1 (selectiefase) moet ingediend worden via het platform https://www.publicprocurement.be/ De eventuele vragen en antwoorden en rechtzettingen zullen ook gepubliceerd worden op diezelfde website. Gelieve dus deze aankondiging van opdracht regelmatig te consulteren. Contactpersoon Didier Revelard : didier.revelard@loterie-nationale.be
Interne Kennung: FIN/PRO/2026.02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FIN/PRO/2026.02 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Maandelijkse monitoring van de evolutie van de verschillende spelen van de Nationale Loterij - kwantitatieve studie
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79312000 Markttests, 79342310 Kundenbefragung, 79313000 Leistungsüberprüfung, 79314000 Durchführbarkeitsstudie, 79320000 Meinungsumfragen, 79310000 Marktforschung, 79311000 Umfragen
Los: LOT-0002
Titel: FIN/PRO/2026.02 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Post-tests van reclamecampagnes - kwantitatieve studie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: FIN/PRO/2026.02 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Pre/post-tests van reclamecampagnes - kwalitatieve studie
Interne Kennung: 3