See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjęcie odpadów komunalnych celem zagospodarowania
Beschreibung: Przyjęcie i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji oraz zmieszanych odpadów opakowaniowych na rok 2026
Vorherige Bekanntmachung: 717038-2025
Interne Kennung: 1/2025/G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01
Beschreibung: Przyjęcie i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 do instalacji posiadającej status Instalacji Komunalnej będącej na Liście Marszałka Województwa Mazowieckiego, prowadzonej na podstawie art. 38b ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.). Przewidywana ilość niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do zagospodarowania w całym okresie trwania umowy to około 4 000 Mg. Odpady te pochodzą z gmin z powiatu przasnyskiego. Przyjęcie odpadów do zagospodarowania może nastąpić jedynie przez instalację przetwarzania odpadów posiadającą status Instalacji Komunalnej będącej na Liście Marszałka Województwa Mazowieckiego, prowadzonej na podstawie art. 38b ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.) w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu lub odzysku oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z treścią ustawy z dnia 13.09.1996r „o utrzymaniu czystości i porządku w Gminach” (Dz. U. 2025.733 t. j). Odpady do instalacji zostaną dostarczone przez Zamawiającego. W związku z tym Zamawiający wymaga aby Instalacja Komunalna znajdowała się maksymalnie w odległości 70 km od bazy sprzętowo-magazynowej przy ul. Leszno 47 w Przasnyszu. Wynika to z kosztów i czasu transportu Zamawiającego (mocy przerobowych Zamawiającego).
Los: LOT-0002
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01
Beschreibung: Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 do podmiotu prowadzącego instalację przetwarzania odpadów, posiadającą stosowne zezwolenia, zlokalizowanego na terenie województwa mazowieckiego. Przewidywana do zagospodarowania ilość odpadów ulegających biodegradacji w całym okresie trwania umowy to około 1100 Mg. Odpady te pochodzą z gmin z powiatu przasnyskiego. Przyjęcie odpadów do zagospodarowania może nastąpić jedynie przez instalację posiadającą stosowne zezwolenia na przetwarzanie odpadów komunalnych w zakresie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o których mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t. j.) Odpady do instalacji zostaną dostarczone przez Zamawiającego (luzem i/lub w workach/reklamówkach/torebkach foliowych itp.). W związku z tym Zamawiający wymaga aby podmiot prowadzący instalację przetwarzania odpadów, posiadający stosowne zezwolenia, znajdował się maksymalnie w odległości 70 km od bazy sprzętowo-magazynowej przy ul. Leszno 47 w Przasnyszu. Wynika to z kosztów i czasu transportu Zamawiającego (mocy przerobowych Zamawiającego).
Los: LOT-0003
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 15 01 06
Beschreibung: Przyjęcie i zagospodarowanie do podmiotu prowadzącego instalację przetwarzania odpadów, posiadającą stosowne zezwolenia, zlokalizowanego na terenie województwa mazowieckiego. Przewidywana do zagospodarowania ilość zmieszanych odpadów opakowaniowych w całym okresie trwania umowy to około 700 Mg. Odpady te pochodzą z gmin z powiatu przasnyskiego. Przyjęcie odpadów do zagospodarowania może nastąpić jedynie przez instalację posiadającą stosowne zezwolenia na przetwarzanie odpadów komunalnych w zakresie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o których mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. 2023.1587 t. j.) Odpady do instalacji zostaną dostarczone przez Zamawiającego (luzem i/lub w workach/reklamówkach/torebkach foliowych itp.). W związku z tym Zamawiający wymaga aby podmiot prowadzący instalację przetwarzania odpadów, posiadający stosowne zezwolenia, znajdował się maksymalnie w odległości 70 km od bazy sprzętowo-magazynowej przy ul. Leszno 47 w Przasnyszu. Wynika to z kosztów i czasu transportu Zamawiającego (mocy przerobowych Zamawiającego).