26543-2024 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer – Usługi sprzętowo-transportowe związane z ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacji, wpustów ulicznych i studni rewizyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzętowo-transportowe związane z ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacji, wpustów ulicznych i studni rewizyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętowo-transportowe pojazdami specjalistycznymi do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji wraz z kierowcą oraz samochodami do czyszczenia wpustów ulicznych i studni rewizyjnych wraz z kierowcą, z przeznaczeniem do:  pompowania i wywozu wody z wykopów po awarii sieci kanalizacji deszczowej,  pompowania i wywozu wody z pomieszczeń (np. piwnic) po intensywnych opadach deszczu,  pompowania i wywozu osadów z kanalizacji deszczowej,  czyszczenia i udrażnianie kanalizacji deszczowej, przykanalików oraz studni i wpustów ulicznych, wraz z transportem odpadów powstałych podczas prowadzonych prac w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PN-01/2024/PP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sprzętowo-transportowe związane z ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacji, wpustów ulicznych i studni rewizyjnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzętowo-transportowe pojazdami specjalistycznymi do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji wraz z kierowcą oraz samochodami do czyszczenia wpustów ulicznych i studni rewizyjnych wraz z kierowcą, z przeznaczeniem do:  pompowania i wywozu wody z wykopów po awarii sieci kanalizacji deszczowej,  pompowania i wywozu wody z pomieszczeń (np. piwnic) po intensywnych opadach deszczu,  pompowania i wywozu osadów z kanalizacji deszczowej,  czyszczenia i udrażnianie kanalizacji deszczowej, przykanalików oraz studni i wpustów ulicznych, wraz z transportem odpadów powstałych podczas prowadzonych prac w miejsce wskazane przez Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz Wzór umowy (Załącznik nr 9 do SWZ).