265521-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Świadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów-powtórka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów-powtórka
BeschreibungŚwiadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungMCM/WSM/ZP06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZAMÓWIENIE JEST ZAMÓWIENIEM NA USŁUGI SPOŁECZNE I INNE SZCZEGÓLNE USŁUGI
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów
BeschreibungŚwiadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungŚwiadczenie usług z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla dorosłych pacjentów-powtórka