265524-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Steinsalz – „26-008 Jedlá sůl kamenná – pořízení a ochraňování“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„26-008 Jedlá sůl kamenná – pořízení a ochraňování“
BeschreibungPředmětem VZ je pořízení 1300 tun jedlé soli kamenné, volně ložené (dále jen „sůl“) a její ochraňování. Sůl bude jako součást státních hmotných rezerv (dále jen „HR“) majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen v souladu s § 35 zákona na 2 (dvě) samostatné části: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 650 tun soli, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 650 tun soli.
Interne Kennung03815/26-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14410000 Steinsalz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část VZ: Dodávka a ochraňování 650 tun soli
BeschreibungDodávka a ochraňování 650 tun soli
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz čl. 13, odst. 13.1. zadávací dokumentace.
LosLOT-0002
Titel2. část VZ: Dodávka a ochraňování 650 tun soli
Interne Kennung2