2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce veřejného osvětlení a chodníků - ul. Na Příkopech, Třebíč
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce veřejného osvětlení a chodníků – ul. Na Příkopech v Třebíči, podle SO404 projektové dokumentace a rozpočtu zpracovaného společností METROPROJEKT Praha a.s., IČ: 45271895, se sídlem Argentinská 1621/36, Praha 7 a dle rozpočtu SO104, který je součástí zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto výzvou k podání nabídky a textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména technickou specifikací, která tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen zadávací dokumentací, určenými standardy a obecně technickými požadavky.
Interne Kennung: 26170005
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekonstrukce veřejného osvětlení a chodníků – ul. Na Příkopech, Třebíč
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle § 100 odst. 1