2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Oddziału Kardiochirurgii oraz Klinicznego Oddziału Kardiologii, Pododdziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej: pompa do krążenia pozaustrojowego i system do obrazowania wewnątrz naczyniowego OCT i FFR/RFR Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie Oddziału Kardiochirurgii oraz Klinicznego Oddziału Kardiologii, Pododdziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej: pompa do krążenia pozaustrojowego i system do obrazowania wewnątrz naczyniowego OCT i FFR/RFR Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą także szkolenia personelu medycznego i technicznego Zamawiającego oraz świadczenia gwarancyjne i serwisowe związane z przedmiotem Dostawy, określone w projektowanych postanowieniach umowy. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych Dla wyrobów nie sklasyfikowanych jako wyrób medyczny i zgodnie z dyrektywami europejskimi i ustawą o wyrobach medycznych nie jest objęty deklaracjami zgodności i nie podlega żadnemu wpisowi do rejestru Zamawiający wymaga złożenia stosownego oświadczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr od 1 do 2 wraz z Załącznikiem od A do B do projektowanych postanowień Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2