See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drogerie a čisticí prostředky 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření tří (3) rámcových dohod na průběžné dodávky drogerie a čisticích prostředků pro Zadavatele a pověřující zadavatele. Čerpání bude probíhat od nabytí účinnosti jednotlivých rámcových dohod po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb Odběratelů. Každá rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 170/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 33771100 Damenbinden oder Tampons, 39831240 Putzmittel, 39831300 Fussbodenreiniger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drogerie a čisticí prostředky bez náhradního plnění
Beschreibung: Předmětem 1. části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky drogerie a čisticích prostředků pro Zadavatele a pověřující zadavatele v režimu bez náhradního plnění. Čerpání bude probíhat od nabytí účinnosti rámcové dohody po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb Odběratelů.
Interne Kennung: 170/2025 (1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 33771100 Damenbinden oder Tampons
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody pro 1. část.
Los: LOT-0004
Titel: Drogerie a čisticí prostředky - profesionální
Beschreibung: Předmětem 3. části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky profesionální drogerie a čisticích prostředků pro Zadavatele a pověřující zadavatele. Čerpání bude probíhat od nabytí účinnosti rámcové dohody po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb Odběratelů.
Interne Kennung: 170/2025 (3)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831240 Putzmittel, 39831300 Fussbodenreiniger
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody pro 3. část.
Los: LOT-0003
Titel: Drogerie a čisticí prostředky s náhradním plněním
Beschreibung: Předmětem 2. části Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky drogerie a čisticích prostředků pro Zadavatele a pověřující zadavatele v režimu s náhradním plněním. Čerpání bude probíhat od nabytí účinnosti rámcové dohody po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb Odběratelů.
Interne Kennung: 170/2025 (2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody pro 2. část.