See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka technologie oběhového hospodářství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových výrobních technologií na zpracování odpadní netkané textile z vlastní výroby a následné využití vyrobené druhotné suroviny ve vlastní produkci. Konkrétně budou pořízeny technologie – recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V, recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X a vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka vč. poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V musí být plně kompatibilní se stávající linkou zadavatele na zpracování konopných vláken a recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X musí být plně kompatibilní se stávající linkou zadavatele na zpracování skelných a uhlíkových vláken (účastníci předloží do nabídky Čestné prohlášení o kompatibilitě se stávající linkou zadavatele – příloha č. 5.1, 5.2 zadávací dokumentace dle dané části veřejné zakázky). Účastník si musí na vlastní odpovědnost zajistit implementaci dodávaného řešení a jeho technické propojení se stávající linkou zadavatele, a to včetně nezbytné součinnosti a koordinace s dodavatelem (výrobcem) stávající linky, tak aby bylo zajištěno řádné, funkční a bezproblémové uvedení do provozu. Zadavatel zaručuje, že výrobce stávající linky v dané části veřejné zakázky poskytne součinnost. Cílem je vyšší efektivita při recyklování zmetků či okrajů z výroby zadavatele. Technická dokumentace stávajících linek a výkres stávajících linek ve výrobních prostorech zadavatele budou účastníkům poskytnuty po podpisu Dohody o mlčenlivosti, ochraně informací a zákazu jejich zneužití uvedené níže v odst. 3) písm. c) tohoto článku. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava na místo plnění, uvedení předmětu veřejné zakázky do plného provozu zahrnující jeho instalaci či montáž, odzkoušení a ověření správné funkce, případně jeho seřízení, zkoušky, školení obsluhy, zkušební provoz v délce 4 týdnů, vč. cestovného, poplatků za ubytování a stravy pracovníků účastníka, jakož i provedení jiných úkonů a činností nutných pro to, aby předmět plnění mohl plnit sjednaný či obvyklý účel. Zadavatel umožňuje dílčí plnění předmětu veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části: část 1 – Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V, část 2 - Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X, část 3 – Vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 – Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nových výrobních technologií na zpracování odpadní netkané textile z vlastní výroby a následné využití vyrobené druhotné suroviny ve vlastní produkci. Konkrétně budou pořízeny technologie – recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V vč. poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V musí být plně kompatibilní se stávající linkou zadavatele na zpracování konopných vláken (účastníci předloží do nabídky Čestné prohlášení o kompatibilitě se stávající linkou zadavatele – příloha č. 5.1 zadávací dokumentace). Účastník si musí na vlastní odpovědnost zajistit implementaci dodávaného řešení a jeho technické propojení se stávající linkou zadavatele, a to včetně nezbytné součinnosti a koordinace s dodavatelem (výrobcem) stávající linky, tak aby bylo zajištěno řádné, funkční a bezproblémové uvedení do provozu. Zadavatel zaručuje, že výrobce stávající linky v dané části veřejné zakázky poskytne součinnost. Cílem je vyšší efektivita při recyklování zmetků či okrajů z výroby zadavatele. Technická dokumentace stávající linky k zabezpečení kompatibility a výkres stávající linky ve výrobních prostorech zadavatele budou účastníkům poskytnuty po podpisu Dohody o mlčenlivosti, ochraně informací a zákazu jejich zneužití uvedené níže v odst. 3) písm. c) tohoto článku. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava na místo plnění, uvedení předmětu veřejné zakázky do plného provozu zahrnující jeho instalaci či montáž, odzkoušení a ověření správné funkce, případně jeho seřízení, zkoušky, školení obsluhy, zkušební provoz v délce 4 týdnů, vč. cestovného, poplatků za ubytování a stravy pracovníků účastníka, jakož i provedení jiných úkonů a činností nutných pro to, aby předmět plnění mohl plnit sjednaný či obvyklý účel.
Interne Kennung: část 1 – Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka V
Los: LOT-0003
Titel: část 3 – Vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nových výrobních technologií na zpracování odpadní netkané textile z vlastní výroby a následné využití vyrobené druhotné suroviny ve vlastní produkci. Konkrétně budou pořízeny technologie – vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka vč. poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava na místo plnění, uvedení předmětu veřejné zakázky do plného provozu zahrnující jeho instalaci či montáž, odzkoušení a ověření správné funkce, případně jeho seřízení, zkoušky, školení obsluhy, zkušební provoz v délce 4 týdnů, vč. cestovného, poplatků za ubytování a stravy pracovníků účastníka, jakož i provedení jiných úkonů a činností nutných pro to, aby předmět plnění mohl plnit sjednaný či obvyklý účel.
Interne Kennung: část 3 – Vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nových výrobních technologií na zpracování odpadní netkané textile z vlastní výroby a následné využití vyrobené druhotné suroviny ve vlastní produkci. Konkrétně budou pořízeny technologie – recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X vč. poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X musí být plně kompatibilní se stávající linkou zadavatele na zpracování konopných vláken (účastníci předloží do nabídky Čestné prohlášení o kompatibilitě se stávající linkou zadavatele – příloha č. 5.2 zadávací dokumentace). Účastník si musí na vlastní odpovědnost zajistit implementaci dodávaného řešení a jeho technické propojení se stávající linkou zadavatele, a to včetně nezbytné součinnosti a koordinace s dodavatelem (výrobcem) stávající linky, tak aby bylo zajištěno řádné, funkční a bezproblémové uvedení do provozu. Zadavatel zaručuje, že výrobce stávající linky v dané části veřejné zakázky poskytne součinnost. Cílem je vyšší efektivita při recyklování zmetků či okrajů z výroby zadavatele. Technická dokumentace stávající linky k zabezpečení kompatibility a výkres stávající linky ve výrobních prostorech zadavatele budou účastníkům poskytnuty po podpisu Dohody o mlčenlivosti, ochraně informací a zákazu jejich zneužití uvedené níže v odst. 3) písm. c) tohoto článku. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava na místo plnění, uvedení předmětu veřejné zakázky do plného provozu zahrnující jeho instalaci či montáž, odzkoušení a ověření správné funkce, případně jeho seřízení, zkoušky, školení obsluhy, zkušební provoz v délce 4 týdnů, vč. cestovného, poplatků za ubytování a stravy pracovníků účastníka, jakož i provedení jiných úkonů a činností nutných pro to, aby předmět plnění mohl plnit sjednaný či obvyklý účel.
Interne Kennung: část 2 - Recyklační linka na zpracování odpadů z výroby Linka X