2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Knurowie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej i zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem na rzecz Zamawiającego pozwolenia na budowę dla zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja Oczyszczalni Ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie” z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych branż. 2. Wykonawca będzie dokonywał roboczych uzgodnień dokumentacji, w trakcie procesu projektowego, z Zamawiającym na spotkaniach roboczych, które będą się odbywały w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 11 w Knurowie lub na Oczyszczalni Ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie przy udziale Zamawiającego, Wykonawcy oraz innych zaproszonych stron. Ponadto Wykonawca będzie brał udział we wszystkich spotkaniach, naradach, prezentacjach, konsultacjach społecznych lub innych związanych ze zleconym przedmiotem prac projektowych, zwołanych przez Zamawiającego. 3. W trakcie realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych, pozwoleń i sprawdzeń. Na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, zaakceptowanej przez Zamawiającego, Wykonawca złoży wniosek o pozwolenie na budowę właściwemu organowi oraz przekaże Zamawiającemu wydaną decyzję pozwolenia na budowę. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje również: 1) Pełne uczestnictwo w procesie udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej. 2) Aktualizację kosztorysów inwestorskich i dostosowanie ich do wymogów określonych w wytycznych dotyczących programów, w ramach których zamawiający będzie wnioskował o dofinansowanie przebudowy oczyszczalni ścieków. 3) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje Załączniki: nr 1a - Koncepcja rozbudowy oczyszczalni ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie (wariant I) i nr 1b - Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia. 6. Wspólny słownik zamówień (CPV): Główna klasyfikacja: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania Dodatkowa klasyfikacja: 71322000-1 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją 7. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części i nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 8. Zamawiający nie dopuszcza złożenia oferty wariantowej. 9. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Interne Kennung: PZ/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej i zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem na rzecz Zamawiającego pozwolenia na budowę dla zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja Oczyszczalni Ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie” z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych branż. 2. Wykonawca będzie dokonywał roboczych uzgodnień dokumentacji, w trakcie procesu projektowego, z Zamawiającym na spotkaniach roboczych, które będą się odbywały w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 11 w Knurowie lub na Oczyszczalni Ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie przy udziale Zamawiającego, Wykonawcy oraz innych zaproszonych stron. Ponadto Wykonawca będzie brał udział we wszystkich spotkaniach, naradach, prezentacjach, konsultacjach społecznych lub innych związanych ze zleconym przedmiotem prac projektowych, zwołanych przez Zamawiającego. 3. W trakcie realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych, pozwoleń i sprawdzeń. Na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, zaakceptowanej przez Zamawiającego, Wykonawca złoży wniosek o pozwolenie na budowę właściwemu organowi oraz przekaże Zamawiającemu wydaną decyzję pozwolenia na budowę. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje również: 1) Pełne uczestnictwo w procesie udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej. 2) Aktualizację kosztorysów inwestorskich i dostosowanie ich do wymogów określonych w wytycznych dotyczących programów, w ramach których zamawiający będzie wnioskował o dofinansowanie przebudowy oczyszczalni ścieków. 3) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje Załączniki: nr 1a - Koncepcja rozbudowy oczyszczalni ścieków przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie (wariant I) i nr 1b - Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia. 6. Wspólny słownik zamówień (CPV): Główna klasyfikacja: 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania Dodatkowa klasyfikacja: 71322000-1 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją 7. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części i nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 8. Zamawiający nie dopuszcza złożenia oferty wariantowej. 9. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. Termin wykonania zamówienia 1. Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej, uzyskanie na rzecz Zamawiającego pozwolenia na budowę, przekazanie Zamawiającemu do odbioru kompletu dokumentów w formach i ilościach określonych w pkt. III. 4. 6) i 7) Załącznika nr 1b do SWZ – do 22 miesięcy od daty zawarcia umowy. 2. Aktualizacja kosztorysów inwestorskich i dostosowanie ich do wymogów określonych w wytycznych dotyczących programów, w ramach których Zamawiający będzie wnioskował o dofinansowanie przebudowy oczyszczalni ścieków – maksymalnie dwukrotnie w okresie 36 miesięcy od daty uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę. 3. Uczestnictwo w procesie udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej – w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej. 4. Nadzór autorski – w trakcie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej- od dnia przekazania terenu budowy do dnia odbioru końcowego robót budowlanych. Zamawiający przewiduje, że roboty budowlane zostaną rozpoczęte w terminie do 3 lat od uzyskania pozwolenia na budowę. Termin wykonania zamówienia może być zmieniony jedynie w przypadkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) stanowiących Załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung