2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa internatu sportowego Olimpijczyk w COS - OPO w Spale ZP 1/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa internatu sportowego Olimpijczyk w COS OPO w Spale. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i sposób wykonywania zamówienia został określony za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego stanowiącego załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 3. Program funkcjonalno-użytkowy opisujący zakres robót w niniejszym postępowaniu składa się z następujących części: a) Program funkcjonalno- użytkowy wraz z koncepcją, opracowanie: Usługi Projektowe − Piotr Kropaczek, Kraków, Listopad 2018r. b) Program funkcjonalno – użytkowy – aneks, opracowanie: Usługi Projektowe − Piotr Kropaczek, Kraków, październik 2022r. c) Program funkcjonalno – użytkowy Przebudowa internatu sportowego „Olimpijczyk” – wykonanie klimatyzacji, opracowanie: AMM Investments Sp. z o.o. Warszawa, lipiec 2025r. d) Program funkcjonalno – użytkowy – aneks, opracowanie własne OPO Spała, styczeń 2026. 4. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca powinien w szczególności: 1) Uzyskać mapę do celów projektowych 2) opracować dokumentację projektową zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym, uzyskać wszystkie uzgodnienia, 3) uzyskać pozwolenie na budowę 4) opracować informację i planu BIOZ, 5) uzyskać odstępstwo od przepisów techniczno – budowlanych (jeśli okaże się niezbędne), 6) wykonać badania gruntowo – wodne dla potrzeb posadowienia części dobudowanej, 7) opracować harmonogramu realizacji inwestycji, 8) sporządzić bilans potrzeb dla mediów, 9) wykonać roboty budowlane zgodnie z projektem i z zasadami wiedzy technicznej; 10) sporządzić dokumentację powykonawczą. 5. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności wykonanie następujących robót: 1) Demontaż i utylizacja wyposażenia w pokojach internatowych (meble, wyposażenie techniczne). 2) Rozbiórki i wyburzenia, 3) Roboty murowe, wykończeniowe, docieplenia 4) Roboty w zakresie instalacji budowlanych, 5) Wykonanie niewielkiej dobudowy budynku, 6) Przebudowa i wykonanie nowej więźby dachowej, 7) Roboty w zakresie infrastruktury drogowej zagospodarowania zieleni, 8) Wyposażenie pomieszczeń. 6. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje wyposażenie tylko pokoi internatowych oraz wybranych pomieszczeń sanitarnych, magazynowych i ogólnego przeznaczenia. W ofercie wykonawca wycenia wyposażenie wyszczególnione w załączniku Wykaz wyposażenia oraz w Aneksie PFU ze stycznia 2026r. Pozostałe wyposażenie (pomieszczenia lekcyjne, administracyjne, sprzęt TV i in.) będzie przedmiotem osobnego postępowania. 7. Kody CPV: a) 71220000-6 usługi projektowania architektonicznego b) 45000000-7 Roboty budowlane 8. Na wykonany przedmiot umowy wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres co najmniej 60 miesięcy. Zamawiający dodaje : W celu uniknięcia utrudnień komunikacyjnych w funkcjonowaniu Ośrodka w czasie trwania inwestycji oraz ochrony infrastruktury technicznej Zamawiający ustala, że drogą dojazdową do placu budowy będzie tymczasowa droga dojazdowa, którą należy wykonać na odcinku od bramy przy oczyszczalni ścieków do terenu wokół budynku internatu Olimpijczyk od strony zachodniej zgodnie z załączonym szkicem. Droga będzie przebiegać przez teren leśny po trasie istniejącej ścieżki leśnej. W miejscu lokalizacji drogi nie ma drzew wymagających wycinki, występują pojedyncze kępy niewielkich krzewów oraz pojedyncze – 4 szt- pnie po drzewa usuniętych, w znacznym stopniu rozkładu (spróchnienia). Szerokość ścieżki pozwala na wykonanie drogi szer. 3m. Drogę należy wykonać jako rozwiązanie tymczasowe – płyty betonowe na wykorytowanym, utwardzonym podłożu, bez trwałego powiązania z gruntem. Łączna długość odcinka drogi do ułożenia: ok. 215 mb. Droga podlega rozbiórce przez Wykonawcę po zakończeniu robót budowlanych, teren należy przywrócić do stanu pierwotnego przed odbiorem końcowym zadania. Koszt wykonania drogi oraz jej rozbiórki należy uwzględnić w cenie oferty
Interne Kennung: ZP 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa internatu sportowego Olimpijczyk w COS-OPO w Spale ZP 1/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa internatu sportowego Olimpijczyk w COS OPO w Spale. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i sposób wykonywania zamówienia został określony za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego stanowiącego załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ” oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP1/2026