See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Incident Handling Back-UP (2 percelen)
Beschreibung: Het doel van dit contract is om ondersteunende diensten te leveren aan CERT.be bij het reageren op cyberbeveiligingsincidenten.
Interne Kennung: CCBPPM2024-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Incident Response Service
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Post-incident Consultancy
Interne Kennung: 2