2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-HRM-systeem
Beschreibung: De Opdracht omvat het leveren, implementeren, begeleiden en onderhouden van één (1) centraal E-HRM-systeem. Het E-HRM-systeem moet door de Leverancier op 1 januari 2027 volledig operationeel worden opgeleverd, inclusief - Training, consultancy en nazorg; - Datamigratie/-Conversie vanuit het huidige systeem naar het nieuwe systeem. De VRFGV beraadt zich op het intern of extern (laten) uitvoeren van salarisverwerking. Op dit moment wordt dit door de VRFGV uitbesteed. Het uitvoeren van salarisverwerkingstaken behoort tot de scope van de Opdracht met de kanttekening dat VRFGV tijdens de looptijd van de Overeenkomst zicht het recht voorbehoud om salarisverwerking zelf (intern) uit te gaan voeren. Zie Beschrijvend Document voor meer informatie over de Opdracht. Voor de implementatiefase geldt een plafondbedrag van € 200.000 excl. BTW. Voor de exploitatiefase geldt een bedrag van € 280. excl. BTW per jaar. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving.
Interne Kennung: VRFGV0020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie omschrijving hoofdopdracht. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De VRFGV behoudt zich het recht voor om het E-HRM-systeem en de diensten van Leverancier gedurende de looptijd van de Overeenkomst uit te breiden met de in deze paragraaf beschreven onderdelen voor zover het aangeboden en geleverde E-HRM-systeem en de diensten van Leverancier niet al standaard over deze onderdelen beschikken: Recruitment, werving en selectie - Ondersteuning bij het beheren van vacatures, sollicitaties en het wervingsproces. - Applicant Tracking System (ATS) voor het beheren en volgen van kandidaten en vacatureprocessen. - Workflowbeheer met statussen, automatische meldingen en doorlooptijdmonitoring. - Selectiecriteria & Matching op basis van harde en zachte eisen, inclusief certificaten en assessments. - Integraties met vacaturesites en social media. - Communicatie & Samenwerking tussen HR, Teamleiders en kandidaten, inclusief interviewplanning. - Rapportages & Analytics over wanneer in dienst, conversieratio’s en diversiteit. - Onboarding-koppeling voor een naadloze overgang van kandidaat naar medewerker. Roosterbeheer - Functionaliteiten voor roosterbeheer met betrekking tot medewerkers in repressieve dienst en piketfunctionarissen. E-learning - Integratie met online leerplatforms ter ondersteuning van digitale leertrajecten. Automatisch aanmaken accounts - Integratie met software die het mogelijk maakt om bij indiensttreding van een medewerker in het E-HRM-systeem automatisch een Azure-account met bijbehorende rechten en rollen aan te maken. Aanvullende koppelingen - Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt de VRFGV zich het recht voor om aanvullende koppelingen (lees: andere koppelingen dan reeds geëist in de Aanbestedingsstukken) te laten realiseren tussen het E-HRM-systeem en andere systemen/derden. Zie paragraaf 1.7 van BIjlage 1 - Opdrachtomschrijving voor een volledige beschrijving van de opties.