2. Verfahren
Verfahren
Titel: Balené potraviny pro klienty humanitárních činností – opakované zadání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na průběžné zabezpečení dodávky chlazené stravy typu bageta nebo sendvič (dále jen „Zboží“) pro výdejny stravy a s možností operativního čerpání (pro HO, ZHO 24/7 a novou výdejnu stravy Vladimírova) pro osoby v tíživé životní či sociální situaci definovaných níže a ve smlouvě, včetně dopravy na pražské adresy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897300 Lebensmittelpakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811510 Sandwiches, 15811511 Zubereitete Sandwiches
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01