See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych do analizy DNA
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników i materiałów laboratoryjnych do analizy DNA firmy Thermo Fisher Scientific. Opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe zawiera Kalkulacja cenowa załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 98300-2025
Interne Kennung: AG.240.4.2025.BM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień dodatkowych nieobjętych zamówieniem podstawowym i nieprzekraczających łącznie 50% wartości realizowanego zamówienia, niezbędnych do jego prawidłowego wykonania, których wykonanie stało się konieczne na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia wynikłej w toku prowadzonych prac badawczych.