See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koncepcji ekspozycji, projektów technicznych oraz kosztorysów w ramach projektu pn. (...) "Sylwana"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Opracowanie koncepcji ekspozycji, projektów technicznych oraz kosztorysów w ramach projektu pn. Modernizacja i przebudowa kompleksu budynków zabytkowej leśniczówki w Warnowie wraz zabudową funkcjonalną i otoczeniem w celu stworzenia Siedliska Edukacyjnego "Sylwana".
Vorherige Bekanntmachung: 66756-2026
Interne Kennung: UD.37.2.4.26.MSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück